| Sandra_9151 a întrebat:

Cum as putea sa fiu indiferenta de persoana pe care o iubesc? adica cum sa ma comport cu el ce sa-i zic lui de a fii indifeenta si ca el sa opserve asta

4 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Cu indiferenta nu faci decat sa distrugi tot!

| Pelu_5683 a răspuns:

Ca sa fi seaca cu cineva nu trebuie neaparat sa-i spui ceva, ca sa fii indiferenta inseamna sa fii seacawinking Nu inteleg dc vrei sa faci asta big grinhappy

| Sandra_9151 explică:

Pelu----pentru ca sa stie ca pot fi si indiferenta fata de el, ca nu il voi iubi dor pe el si pe el, asta vreau sa optin.ce pot sa fac? cum sa ma comport imi poti zice?

| stefanionel a răspuns:

Cred ca numa sa ai mai multe relatii, pe linga si asa doar