| Begin101010 a întrebat:

Cum sa comport cu persoana care m-a tradat? si nu numai odata.

Răspuns Câştigător
| Cosmin1I a răspuns:

Trateaza acea persoana cu indiferenta. Oricat de mult ti-ar mai pasa incearca sa o ignori, sa o eviti..sa faci in asa fel incat sa creada ca prezenta ei in viata ta este inutila si doar in plus. P.Sbig grinaca vorbesti despre o fata te asigur ca tot ea se va intoarce la tine.

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Pur şi simplu, IGNOR-O! Pentru asemenea persoane nu există cuvinte de înjosire suficiente!

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Arata-i ignoranta! Prefate a nu exista.
O zi buna!

| Simona020 a răspuns:

Itai de toate nu ii raspunde cu acees moneda, ar fi ceva josnic. Poti sa o ignori daca vrei, sau poti sa te comporti cu ea asa cum nu s-a comportat ea u tine, ca sa isi dea seama cum ar fi trebuit sa fie si ca tu, desi ai fost tradat de atatea ori, nu esti ca ea.