| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare...Greutatea poate influenta marimea penisului?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Barbatii care au obezitate de cauza endocrina (hormonala) din copilarie au penisul mic, fiindca au nivel scazut de testosteron.

2 răspunsuri:
| Al3Kss a răspuns:

Da 100% cu cat mai gras cu ata mai mica! hahaha rolling on the floor rad da chiar asa e mica pana dispare rolling on the floor) faza tare se chinuie aia grasi rau sa slabeasca ca sa poata sa faca si ei ceva si soc e la fel de mica hahaha rolling on the floor) ca asa o au ce sa faci genele astea. dar se rezolva, deci: te legi cu coarda de bunji jumping de penis te arunci de pe pod si gata pe urma nu o sa mai ai nevoie de coarda sau liana daca te joci de-a tarzan rolling on the floor va rezolva ciomu de tot pa capitolu asta orice problema ati avea rolling on the floor)! funda mareeee rolling on the floor)

| elekktro a răspuns:

Din cate am auzit eu, daca esti mai gras...ai penisul mai mic.
E un simplu zvon happy