| Ady_5411 a întrebat:

Am si eu o intrebare la care as vrea sa raspunda mai mult fetele...
Am fost cu o fata 2 ani, iar dupa 3-4 saptamani dupa ce s-a despartit de mine s-a combinat cu alt bait...si e cu el de vreo 3-4 luni! As vrea sa stiu daca ea mai tine la mine, daca ma mai iubeste! Ea imi zice ca tine la actualul ei iubit si etc. Dar Saptamana trecuta cand am vazut-o in discoteca am vorbit cu ea si radea la orice ziceam eu si etc. Ma gandesc ca vrea sa ma faca gelos cu iubitul ei pentru ca i-am vazut pe amandoi in fata mea cand se sarutau! intrebarea mea este: Ce credeti mai tine la mine sau nu? happy Si cum ar trebui sa reactionez eu?

Răspuns Câştigător
| anca13 a răspuns:

Timpul le rezolva pe toate. Daca nu vrei sa te duci sa ii spui ce ai pe suflet,asteapta pana ce ea va isi va da seama ca de fapt nu tine la baiatul cu care e acum.Iar daca o iubesti asa de mult, nu ar mai trebui sa tii cont ca are iubit... oricum nu tine la el, nu?winking

bafta happy

8 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Nu te iubeste frate... daca te iubea inca suferea nu te iubeste poate doar se joaca cu tine, femeile joaca bine rau teatru mai ales alea prefacute, au un talent aoleu! eu zic sa ii dai indiferenta maxima rupe orice contact cu ea spune ica ori ca iubiti ori deloc ca tu o iubesti si nu o poti avea ca prietena si dai ign peste tot indiferenta maxima! Sau stai ca prostu si sufera dupa eawinking oricum ea se distreaza ce crezilaughing

| MeMyself a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. poate mai tine la tine daca ati fost 2 ani impreunahappy.dar poate ca tine la tine ca la un prieten avand in vedere ca e cu altul de ceva timp! Tu cel mai bine ar fi sa nu-i dai de inteles ca o placi incearca sa o ign de cateva ori si daca se baga ea in vb cu tine, e clar ca inca tine la tinehappy
Succesbig grin!

| anca13 a răspuns:

Mai tine la tine, dar probabil vrea sa te uite, de asta si-a facut iubit asa de repede dupa despartirea voastra.Zambea sau radea la glumele tale pentru ca nu poate sa treaca asa de usor peste o relatie de doi ani, la fel cum nici tu.
Numai bine happy

| anca13 a răspuns:

Multumesc pentru apreciere. Daca a trecut asa de mult timp de cand tot astepti sa faca ea ceva in privintza voastra, nu crezi ca e vremea sa faci si tu ceva daca mai vrei sa fiti impreuna?

| Ady_5411 explică:

Anca, ai perfecta dreptate... m-ai demult mi-a si zis ca vrea sa ma uite, dar cum sa fac sa ma impac cu ea? (excluzand varianta: du-te la ea si zii ce simti, pentru ca are iubit...nu tine la el stiu sigur) O iubesc!

| Ady_5411 explică:

Asa e, dar cand isi va da ea seama de chestia asta...a trecut deja prea mult timp si nu cred ca se va mai intoarce la mine! Cum spui tu, timpul le rezolva pe toate! Mersi mult, meriti 10 funda nu 1! :*

| Ada11 a răspuns:

Pai,in primul rand, nu cred ca ar trebui sa iei in seama ce s-a intamplat la discoteca, fiindca probabil era drogata sau altceva(D-ne fereste'). Eu cred ca tu trebuie sa mergi cu tupeu la ea si s-o intrebi ce simte cu adevarat despre tine. Altfel nu vei stii niciodata ce va iei. In legatura cu faptul daca mai tine la tine sau nu...doar tu vei putea afla.
Daca iti e mai usor,(probabil esti /erai prieten cu tipu')vorbeste cu el.
Sper ca te-am ajutat.
Pupici si sper sa mearga relatia.
Adee.

| Alexa_9443 a răspuns:

Stii. de obicei fetelor le place sa fie in centru`l atentiei. si daca simpatizeaza pe candva se apropie ff. tare de acel baiat. poate tine la acel baiat dar te place si pe tine. poate ai dezamagit`o intr-un fel si nu are incredere ca puteti fi impreuna sau ii e frica sa rupa relatia cu actualul ei iubit. poate te iubeste dar ii e frica sa iti spuna sunt muuulte cazuri de genu asta iti spun din proprie experienta... vb cu ea rapid poate apoi o pierzi sad si e pacat daca spui ca ti ff. mult la ea happy! succeswinking