| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am și eu o întrebare, vreau sa fie cat mai posibil de sincer răspunsul, am fost la prietena mea acasă, și am început să ne frecam, mi am scos penisul și ea și-a dat jos chiloți și doar am atinso atât, nu am ejaculat, și este și virgina, poate rămâne însărcinată? Este foarte speriata la fel și eu

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Formarea unei sarcini in astfel de conditii ca si cele precizate, ar reprezenta culmea ghinionului si in mod cert un lucru demn de a fi consemnata in cartea recordurilor absurde si/sau imposibile. Trebuie sa stii ca sarcina NU se poate forma : oricand, oricum si in orice conditii ba chiar...din NIMIC asa cum ar fi in acest caz. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

De putut, probabil că poate să rămână însărcinată. Dar în niciun caz de la ceea ce ați făcut voi.

| mentholinks a răspuns:

In niciun chip nu poate. Doar daca e fecioara Maria.

| HazelEyes77 a răspuns:

Nici nu se pune problema de asa ceva.

| DonGiani a răspuns:

Nu

| Veltorb a răspuns:

Nu există nici un risc să rămână însărcinată deoarece nu ai ejaculat în ea.

| FCSBfana a răspuns:

Sa urmareasca ciclul, daca nu vine atunci e insarcinata daca nu nu e. Eu cred ca daca nu ai ejaculat atunci sansele sunt de 0%.
Sper ca te-am ajutat!