| bighydica a întrebat:

Daca prietena mea s`a frecat de penisul meu in timp ce eram amandoi in chiloti si eu am ejaculat si ea a continuat dupa poate ramane insarcinata?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca sperma a ajunt unde trebuia totul este posibil. E nevoie de un singur spermatozoid sa va faca o surpriza.

| Hash001 a răspuns (pentru suntserios):

Hai nu zau. unii ejaculeaza de n ori intr-o femeie si nu ajunge unul din milioanele de spermatozoizi, si crezi ca unu mai smecher ajunge prin chiloti (1 bariera) si dupa aia si in vagin? mai gandeste-te

| suntserios a răspuns (pentru Hash001):

De ce nu? Sansele sunt destul de mici, dar din milioane
trec 10. 000 prin chiloti (o picatura mica de sperma), 1000 ajung in vagin si unul isi face treaba.

| Hash001 a răspuns (pentru suntserios):

1000 de spermatozoizi in uter sunt 1000 de oameni in Marea Neagra (undeva prin mijlocul ei). Gandeste-te ca intr-o mie de oameni nu poate fii nimeni olimpic, o sa se inece toti pana la tarm.

| rino90 a răspuns (pentru Hash001):

Ce zici u sunt dereglari fizice. daca corpul e sanatos se poate neimaginabil de usor, dar... in situatia asta ma indoiesc ca o sa ramana ea insarcinata.
daca nu scapi de teama, un test de sarcina e 10 lei (nu conteaza care)
bft

| SmRpT a răspuns:

Frate, ca sa ramana insarcinata trebuie sa te freci cu penisu de urechea ei, altfel nu are cum sa ramana insarcinata! sper ca te-am ajutathappy Salut!

| JohnnyBi a răspuns (pentru SmRpT):

laughing vezi ca poate ii dai idei laughing) si ajunge saraca fata la ORL laughing

| SmRpT a răspuns (pentru JohnnyBi):

rolling on the floor

| NoriskNofun a răspuns:

Trebuie sa aveti mare grija..In mare parte sansele sunt minime ca ea sa ramana insarcinata deoarece pentru a ramane insarcinata spermatozoidul ar trebui sa ajunga in vaginul ei si asta este cam imposibil avand in vedere ca aveati amandoi chiloti pe voi. Sper ca te-am ajutat. Fundahappy?

| RawrnessRony a răspuns:

Trebe sa o futzi cu talent si dupabig grin