| Antoniuza a întrebat:

Buna Tpu.Am o mica problema si vreau sa ma ajutati,vreau raspunsuri serioase!

Ieri am venit cu iubitul meu acasa(nu mai era nimeni).Eu m-am dus sa ma schimb si el a ramas sa se uite pe facebook. Dupa cate-va minute el vine la mine in camera si imi spune daca vreau sa facem sex,eu am spus ca nu, dar el m-a obligat sa fac, si am facut.Azi nu-mi raspunde la telefon sau mesaje.Ce sa fac?

19 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Minte ai, cap ce-ți mai trebuie!
Tu cu cine stai, fată, de vorbă?
Pa, pa.

| Zenithf a răspuns:

Da-i papuci, clar, indiferent ce s-a intamplat cat timp el a ramas singur pe Facebook, ceva pute rau de tot. Cum dracu poti sa-i zici "iubit"... straight face

| fabiola a răspuns:

Cum adica in casa ta te-a obligat?

| NoSmile a răspuns:

Buna!
In primul rand e nesimtit pentru ''vreau sa facem sex''.
Lucru' asta nu se spune, se dovedeste in intimitate, se initiaza din gesturi un act sexual, dar doar atunci cand si celalalt raspunde cu aceeasi moneda.
Ceea ce ne povestesti tu, esti un VIOL.
Vad ca pentru tine conteaza doar faptul ca nu-ti raspunde la telefon nicidecum ca te-a fortat.
Un asemenea om nu merita nici macar un ''buna de la tine''.
Si-a facut treaba si-a plecat. asteapta-te sa te caute cand va simti iarasi nevoia de sex.
Iar daca n-o sa vrei, o sa te oblige. De data asta a functionat, de ce sa nu functioneze si pe viitor?
Rupe orice fel de relatia cu acest baiat, e un violator!
Nu-l mai cauta!
Iar daca a fost prima experienta sexuala pentru tine, e tragic. S-ar putea sa ramai cu traume.
Si sigur ca nu s-a comportat cum ar fi trebuit, ci a fost doar propria satisfactie.
Pe viitor fii mai atenta pe cine aduci acasa!

| darrio2007 a răspuns:

Asta cam suna a viol.Acum a dat bir cu fugitii. Daca nu iti raspunde. Daca mai si ramai insarcinata nu e bine.Du-te pe la el si cauta-l acasa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
a fost pentru prima data? daca da, il poti da in judecata, anunta familia ta si pune capat chinului, altfel, vor fi multe fete de care va profita, iar fapta lui nu trebuie iertat, borbeste urgent cu mama ta, ai partea ta de vina ca l-ai invitat in casa stiind ca nu este nimeni, e ca si cum la-i invitat la viol.
O zi bunahappy

| RAY a răspuns:

Tea violat iubitul asta al tau, cum naiba sasi spuna hai facem sex in casa ta asta e culmea semn ca ti-a placut si tie si ai vrut acuma ti greu sa-l uiti, il iubesti si sti asta pentru voi asta e o joaca sunteti inca copii e ceva normal, posibil i este frica de tine ca va spune si altora asta sau a facut un pariu pe net ca te face cine stie ce nebuni aveti in cap

| OnuOnulică a răspuns:

A fost vina ta...
Nu trebuie să accepti.
Si eu cred că el nu avea motive să te obligewinking

| neutrino a răspuns:

Nimic, dar nu mai spune ca el a vrut si tu nu.

| Dariusuu a răspuns:

Părăseşte-l, el şi-a urmărit interesul aşa că îi e frică că se va trezi cu poliţia la uşă.

Fii atentă cu cine te complici!

| ywar a răspuns:

Daca povestea ta e adevarata am mai multe stiri... s-ar putea sa fie si bune.
1. asta e rea - Te-a obligat sa intretii relatii intime cu el si asta se numeste viol si se pedepseste de lege.
2. si asta e cam rea - Daca nu ati facut-o protejat si el a terminat inauntrul tau s-ar putea sa fi ramas insarcinata, deci inca o grija pe cap: copil rezultat din viol. Daca ati facut-o protejat se cheama ca ramane numai violul.
3. asta e rau - Te-a parasit pentru ca a profitat de tine si asta a urmarit sa faca sex cu tine. A facut-o, si-a atins scopul si acum se duce sa o pacaleasca pe alta.
4. asta e de bine - Te-a parasit dar ai scapat de un idiot care iti facea rau
5. asta e retorica - Dar cu raul facut inainte ce facem?

"cateva" se scrie legat!

| Alcyon a răspuns:

Iubitul tau e un idiot iar tu esti fraiera ca stai cu el.

| Danysan a răspuns:

Te esti idioata? Imi cer scuze.Cum ma sa te oblige sa o faci cu el. Daca avea chef asa de tare puteai sa ii faci un sex Oral sa spunem, ca sa nu pari nesimtita dar nu sa te f***la comanda.E posibil sa fi citit ceva acolo si sa se fi suparat dupa ce s-a gandit la asta.Ori ai dat de unu care asta a urmarit si apoi te-a lasat.Vb cu el vezi ce nu i-a convenit. Daca e legat de ce a citit sau mai sti ca la deranjat ca te-ai opus sa o faceti la inceput.Te avertizez ca nu e Bine sa promiti unui baiat asta.Nu promite ca o faci big grinaca zici ca o faci cu el pe data de atunci sa fi sigura ca nu va uita -Va tine minte si secunda. Multe fete fac asta si nu e oki.Si pe buna dreptate ca daca promiti asta si apoi nu mai vrei sa o faci are toate motivele sa se supere pe tine.Eu spun ca s-a suparat ca a fost nevoit sa te forteze sa o faci cu el. Orice baiat care face asta se simte aiurea dupa si probabil ca se gandeste ca fata nu il Iubeste suficient daca incepe sa faca nazuri.Important e sa il cunosti Bine inainte de al aduce acasa.

| Madayna a răspuns:

In primul rand ca asta nu este iubit, nimeni nu te poate forta sa faci ceva ce nu vrei iar pentru ca azi nu-ti mai raspunde la nimic inseamna ca doar a vrut sa profite. Trebuie sa-l lasi, nu merita sa-l cauti dar daca spui ca ati intretinut relatii sexuale, este important daca a fost protejat, daca a fost neprotejat ar trebui sa ai grija intr-o eventuala sarcina, eu doar presupun, nu trebuie sa te sperii.

| contαbαndonαt a răspuns:

A obliga pe cineva sa intreprinda un act sexual impotriva vointei sale, inseamna viol x(... Fetita, tu esti sanatoasa la cap?(!)

| CartofiorDulce a răspuns:

Asta pare a fi viol.Du-te la politie.

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru CartofiorDulce):

Suna ceva gen... domnu politist am fost violata de sotul meu laughing

| CartofiorDulce a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Cam asa ceva laughing

| Taylor9999999999 a răspuns:

A profitat de tine... A vrut sa faca sex cu tine si dupa sa te lasa, nici nu cred ca tea iubit sau daca a tinut la tinewinking
Cati ani ai, ca nu ai zis... tongue