| imyourdestiny2 a întrebat:

Ce melodii ascultati cand nu va raspunde iubitul la mesaje la telefon?

3 răspunsuri:
| Alexander21 a răspuns:

O-Zone-Despre tine... Nu imi raspunzi la sms, la la la... laughing

| Biia a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa asculti melodii, cred ca ar fi cazul sa te duci sa vorbesti cu el si sa lasi la o parte toate copilariile astea.Crezi tu ca daca te pui si asculti muzica schimba cu ceva? Daca o sa cazi in butoiul cu melancolie nu o sa rezolvi nimic, cu atat mai putin sa asculti muzica.Deci,sfatul meu este sa analizezi bine situatia si sa lasi copilariile.Cat despre muzica, cele mai electro mergtongue, ridica moralulbig grin.
~>Take careee`!

| adriana333 a răspuns:

Pai ascult melodii vesele cum ar fi sandu ciorba ca sa pot sa il dau dracu devil rolling on the floor))