| Rusu_Alexandru_1996 a întrebat:

Am si eu o problema..de vreo doua zile nu mi se mai scoala asa tare si doar putin si e moale...cand sunt cu iubita in pat.Ce sa fac? De la ce este? Mentionez ca ma masturbez zilnic aproximativ de doua ore pe zi.

9 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Intai stai si cugeta si raspunde-ti tu tie, de ce faci asta de 2 ori pe zi?
Apoi, ia o pauza de la asta de cel putin 2 saptamani, fa ceva sport in aer liber, si da-i cu fructe si legume din belsug, de toate culorile, si fara tigari, care iti scurteaza viata sexuala!
Si fara junk food!
Si dupa ce iti revii, nu mai repeta sub 4-5 zile - o data! - nu o data pe zi!

| Emilian65 a răspuns:

De la masturbare in exces. Lasa-te de masturbare si vei vedea ca totul va fi ok.

| Rusu_Alexandru_1996 explică (pentru Emilian65):

Deci imi voi reveni? Daca ma las de masturbat? Sigur nu raman asa? Ce ar trebui sa fac in afara sa ma las de masturbat si cat dureaza pana imi revin?

| Hammurabi a răspuns:

Probabil ți-ai obosit-o și acum nu te mai ascultă.
Fă o pauză și de la iubită și de la frecat maimuța și o să-ți revii.
Și nu-ți spăla lenjeria cu Coccolino că ăla o face moale și pufoasă. laughing

| CodrutElian1990 a răspuns:

Fa o pauza, masturbeza-te mai rar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranța este de la masturbare. Consumi prea multă sperma.

| Rusu_Alexandru_1996 explică (pentru anonim_4396):

Si ce e de facut? Imi voi reveni?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Rusu_Alexandru_1996):

Probabil da, dacă te lași de laba.

| Rusu_Alexandru_1996 explică:

Deci imi voi reveni? Daca ma las de masturbat? Sigur nu raman asa? Ce ar trebui sa fac in afara sa ma las de masturbat si cat dureaza pana imi revin?