| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare cand fac dragoste cu prietena mea primul numar imi dau drumu dar la al doilea imi dau greu de tot sau chiar deloc sad... oare dc? va rog ajutati-ma ca numai stiu ce sa fac sad

8 răspunsuri:
| sorin12 a răspuns:

G

Răspuns utilizator avertizat
| Maya2014 a răspuns:

Ce aiureli!
E ceva normal,nu-ti face griji.
Prima data,nah, esti excitat la maxim, innebunit de dorinta si e normal sa-ti dai drumul mai repede.
A doua oara e altfel, rezisti mai mult, savurezi momentul timp indelungat.Un contac poate tine si mai mult de o ora.Nu este nimic in neregula cu tine, calm down!

| cristi3 a răspuns (pentru Maya2014):

Dar din ce cauza sa fie? ca cateodata nici nu mi se ridica nivelul...dar cu alta fata nu am probleme

| Maya2014 a răspuns (pentru cristi3):

Atunci inseamna ca nu mai simti nici o atractie fata de prietena ta.Pasiunea s-a dus, sentimentele au disparut.NU ai nici o problema.

| Shcoky a răspuns:

Lasate de meseria astawinking

| cristi3 a răspuns:

Dar din ce cauza sa fie? ca cateodata nici nu mi se ridica nivelul...dar cu alta fata nu am probleme sad

| Bogdan1o a răspuns (pentru cristi3):

Depinde de sentimentele tale pentru fata, de dorinta pe care o ai sa faci sex, de placerea pe care o simti cand faci si putin de varsta pe care o ai, dar presupun ca esti pana la 25 de ani deci asta nu poate fi o problema, asa ca raman celelalte
daca cu alta fata nu ai problema asta atunci devine clar ca fata acea e de vina big grin, ma rog...sentimentele tale pentru ea