| Volvoionut a întrebat:

Salut.
Am și eu o problemă m-am masturbat(am făcut laba) și am avut o durere la ejaculare la amândouă testiculele și acum după câteva ore a apărut o durere ușoară la testiculul stâng.
Este normal sau ceva mai grav?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Hai ca ai pus-o. Coiul stang te doare acum, de la masturbare iar cel drept de la lovitura la genunchi de acum un an.

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cati ani ai!
Asemenea dureri pot apare la copii care se masturbeaza prea devreme, sau prea mult.

| corbulalbrosu a răspuns:

Aparitia unor astfel de dureri de regula este inexplicabila, fiindca aparitia lor este in primul rand ilogica dar si anormala in acelasi timp. Partea buna este aceea ca astfel de dureri atunci cand apar si exista in realitate, asa cum au aparut brusc si fara motiv, tot la fel vor si dispare fara a provoca vreo urmare. big grin

| Frank51 a răspuns:

Ia o pauza si o sa fi ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este ceva grav de normal!

| Valyasdfg a răspuns:

Păi nu te mai masturba și nu te mai doare coiul stâng laughing *** și tu normal

| anonim_4396 a răspuns (pentru Valyasdfg):

Ei, s-a gandit si el sa te copieze!