| danny15 a întrebat:

Salut.am si eu o problema.pe penis am niste cosulete micute care nu ma dor nu ma ustura nu am probleme cu ele. dar intr-o zi mi-a iesit o bubita pe penis, e ca un fel de cos cand il storc iese un lichid exact ca la cosul de pe frunte, am cautat pe internet si spunea ca este ceva normal si uni barbati speriati sau dus la medic si le-a spus ca este ceva normal, dar bubita asta ma cam jeneaza ma ustura putin, voi ce credeti ce ar trebui sa fac.nu am facut sex cu nici o fata, sau chestii de genul asta

Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

E datorita spermei coagulate.
e precum sangele din corp cand ai acnee, trebuie purificat interiorul...penisului.
deci, la curve!

5 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Posibil sa fie un furuncwinking oricum ai grija de zona, dezinfecteaza zilnic dupa duswinking

| AnnaS98 a răspuns:

Du-te la un dermatolog sa-ti dea tratament sau ceva. eu zic ca e problema de piele... bafta. funda?

| dracusor a răspuns:

Dar de spalat, te speli? nu e o jignire, e o intrebare normala. poate ti-a iesit de la transpiratie

| danny15 explică:

Toate sunt raspunsuri bune deci nu stiu la care sa dau funda

| Softit a răspuns:

Nu. Poate fi şi un coş (asta dacă ai coşuri pe faţă / corp), sau de la spermă.