| Alexandru29101 a întrebat:

Am si eu o problema, sunt cam gras si la 17 ani am un penis cam mic, si nici nu prea s-a ingrosat... Ceva sfaturi? Imi va mai creste? Trebuie sa slabesc? Multumesc frumos.

7 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

De la varsta aia nu prea iti mai creste ca nu e ca si cu inaltimea. Te multumesti cu ai si iti gasesti o fata care sa te iubeasca indiferent.

| Geniuss a răspuns:

Auzi nu intodeauna "jucaria" te face barbat ci CARACTERUL asa ca stai linistit nu conteaza marimea si are timp sa cresca happy

| Alexandru29101 explică (pentru Geniuss):

Prin '' are timp sa creasca '' la ce te referi?

| WolfGhost a răspuns:

Da.ar trebui sa slabesti.

| Alexandru29101 explică (pentru WolfGhost):

Dar are vreo legatura fizicu in situatia asta?

| Pain4Souls a răspuns:

Nu lasa ca e bine sa nu o muste tare.

| ғaĸer a răspuns:

Penisul se opreste din dezvoltat pe la 18-22 de ani max, asa ca mai e timp. In legatura cu fizicul tau, nu ti-ar strica un sport.