| butterfly2013 a întrebat:

Salut, am si nevoie de un sfat. Cum sa ma comport la prima intilnire, cum pot sa depasesc emotiile care le am atit cit si primul sarut? Mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| Neworder21 a răspuns:

P.S. Multumesc mult pentru ca mi-ai amintit de prima intalnire big grin
(atata energie pozitiva)

primul sarut pe buze: a fost scurt
urmatorul -aproape ne lingeam, (nu aveam destula experienta))
a 3-lea tin minte doar ca nu ma puteam opri big grin

cer scuze daca am scris ceva in plus.
Deci, baieti si fete, va doresc Multa Iubire
Angel_4187 iti doresc ceea ce tu iti doresti happy

6 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Intr-adevar e destul de ciudat sentimentul pe care il ai cand mergi la prima intalnire!
Trebuie doar sa incerci sa ai incredere in tine, sa te gandesti ca si el areaceleasi emotii ca si tine si ca e si el om, asa ca poate sa dea ceva gres si la el, nu neaparat la tine, ca bnuiesc ca de asta iti este frica, sa nu faci ceva gresit!
Sa incerci sa pari cat mai dezinvolta, cat mai vorbareata, cat mai deschisa, pentru ca unora baieti nu l plac fetele foarte timide!
Incearca sa pui multe intrebari, chiar si fara sens, asta ca sa umple conversatia daca vezi ca nu mai aveti ce vb, si sa fi tu, asta e cel mai important!
Bafta!

| BuBuRuZaForEver a răspuns:

Comporta-te ca la tine acasa, asa cum faci cu parinti cu pritenele, prieteni...Cat pentru primul sarut inchide ochii pur si simplu sa nu transmiti emotiile si celuilalt. emotiile doar cu curajul tau poti sa le depasesti.

| Neworder21 a răspuns:

Mergi la intalnire ca sa primesti un sarut si gata, acasa? happy

mult stimata domnisoara, intai va cunoasteti, discutati, va intelegeti bine si va respectati, astea toate creaza o baza pentu o relatie trainica.
(asta daca vrei multe saruturi ))

| butterfly2013 explică (pentru Neworder21):

Eu nu am avut in vedere de sarut obligatoriu.dar am intrebat daca merita la prima intilnire big grin

| Neworder21 a răspuns (pentru butterfly2013):

Respect libertatea ta de a alege, dar parera mea: (eu de exhappy
la prima intalnire fac cunostinta cu domnisoara.
a 2-a prietenim
a 3-a ne iubim happy

sarut pe buze doar cand imi place, si stiu ca iubesc, si la fel stiu ca daca si iubesc ceva in iubita mea, este sufeltul, caracterul, zambetul si ochii happy

nu cred ca poti cunoaste persoana la prima intalnire, dar cine stie, se intampla multe minuni in Viata.

Mult succes!

| Neworder21 a răspuns (pentru butterfly2013):

P.S. Multumesc mult pentru ca mi-ai amintit de prima intalnire big grin
(atata energie pozitiva)

primul sarut pe buze: a fost scurt
urmatorul -aproape ne lingeam, (nu aveam destula experienta))
a 3-lea tin minte doar ca nu ma puteam opri big grin

cer scuze daca am scris ceva in plus.
Deci, baieti si fete, va doresc Multa Iubire
Angel_4187 iti doresc ceea ce tu iti doresti happy

| pink07 a răspuns:

Fii tu insatihee hee si nu lasa emotiile sa te domine., desi asta la inceput o sa ti se para imposibil.batting eyelashes nu uita k aceste momente vor ramane mereu tiparite in mintea ta happy. Ai grija sa nu pari foarte timida. Succes draga mea:*