| butterfly2013 a întrebat:

Salut, am si nevoie de un sfat. Cum sa ma comport la prima intilnire, cum pot sa depasesc emotiile care le am atit cit si primul sarut? Mersi anticipat

4 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Daca e sa fie, o sa vina de la sine, tu doar fi tu insuti si nu incerca sa pari ceea ce nu esti, o sa aprecieze sinceritatea ta, crede-ma.

| Robertyz a răspuns:

La sarut cel mai bun sfat pe care pot sa ti-l dau este sa o lasi pe ea sa faca primul pas.Acum depinde de caracterele voastre, insa cred ca in maxim 1-2 ore o sa ma obisnuiti.

| butterfly2013 explică (pentru Robertyz):

P.S. sunt de genul feminin.winking

| Robertyz a răspuns (pentru butterfly2013):

Greseala mea... Atunci fa tu primul pas cand crezi ca este momentul potrivit.O sa iti dai tu seama. A da...nu trebuie un sarut neaparat la prima intalnire big grin