| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Am si ru o intrebare.
Vreau sa continui clasele, cand incepe scoala din nou.
Ce parere aveti de acea scoala in care vin mai multe persoane sa-si continue clasele, indiferent de varsta?
Am aproape 14 ani, pe atunci voi fii mare sa ma duc in clasa a 5-a. Ma rad toti laughing ma gandesc sa ma duc la acea scoala.
De la 11 ani nu m-am mai dus deloc. Nu am putut trece a 5-a din diferite motive. Nu mai contez acum.
Ce parere aveti? Sunt fete pe acolo de varsta mea, copii normali, cuminti. Totul ok? Sa nu mai am problemele pe care le-am avut si acolo.
Funda happy
Mersi anticipat.
Va pup.
A si. Sarbatori fericite tuturor! happy

Răspuns Câştigător
| francut a răspuns:

Nu se poate sti ce fel de colegi vei avea. Dar din moment ce toti vor sa-si continue studiile, e de presupus ca vor fi cu ceva mai multa minte, deci cuminti.
Succes la scoala. Sarbatori fericite si tie!

1 răspuns: