| muzicaparty a întrebat:

Salut, am stat cu o fata 1 an si 3 luni, ne-am certat unpic, nu am mai vorbit cu ea 2 3 saptamani, si ea si-a facut alt prieten, si acum eu o vreau din nou, vreau sa fiu cu ea, dar ea nu stie ce vrea ori vrea sa ramana cu ala ori cu mine, de fiecare data cand ii spun ce sa fac, ea zice "nu stiu", nu stiu, si cand ii spun daca mai vrea sa fim impreuna, ea spun "nu pot acum","mai tarziu"". Dar e inca ma mai vrea.Inca imi da sperante. Ce e de facut? Seriozitate(o iubesc mult), si pareri cu ce ar trebui sa fac.Multumesc.(Avem 18 ani aman2.)

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Ea zice "nu stiu" ca sa nu zica NU ca sa nu te raneasca. se vee ca a inceput sa tina la baiatu ala. nu o mai sufoca. daca vrea sa vina la tine stie unde sa te caute.

| muzicaparty explică:

Am incercat frate 1 saptamana tot ma rog de ea tot insist si nimic, zice ca nu poate, am vorbit si frumos...si tot nimic.nu se mai poate.

| uusername a răspuns:

Pai poate ea tine un pic la acest baiat nu prea mult ca sunt 2 3 saptamana, daca zice nu pot acum inseamna ca vrea sa mai insisti.stii cum sunt fetele.totusi insista si arata-i cati vpare rau ca v-ati certat si ca vrei sa o recuperezi. Sper sa te ajute sfatul meu.