| muzicaparty a întrebat:

[Urgent]Salut, am stat cu o fata 1 an si 3 luni, ne-am certat unpic, nu am mai vorbit cu ea 2 3 saptamani, si ea si-a facut alt prieten, si acum eu o vreau din nou, vreau sa fiu cu ea, dar ea nu stie ce vrea ori vrea sa ramana cu ala ori cu mine, de fiecare data cand ii spun ce sa fac, ea zice "nu stiu", nu stiu, si cand ii spun daca mai vrea sa fim impreuna, ea spun "nu pot acum","mai tarziu"". Dar e inca ma mai vrea.Inca imi da sperante. Ce e de facut? Seriozitate(o iubesc mult), si pareri cu ce ar trebui sa fac.Multumesc.(Avem 18 ani aman2.)

1 răspuns:
| d1onn5o a răspuns:

Cel mai intelept ar fi sa o iei undeva, de preferat sa fiti doar voi doi, si sa o intrebi sincer ce mai simte pentru tine.Daca intr-adevar te mai vrea, nu ti-ar raspunde cu "nu stiu/mai tarziu". Daca nu mai simte nimic, la revedere. Daca da, the game is on.