| 2002mihnea2002 a întrebat:

Salut, am un aparat special de stimulat care curenteaza si am auzit ca ar fi bun sa mi-l pun pe penis pentru ejaculare precoce pentru a desensibiliza putin.
Voi ce ziceti(vorbesc serios)?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cum sa il pui pe penis daca curenteaza? Vrei sa mori electrocutat sau ce.

| mihai69 a răspuns:

Încearcă. Eu l-am folosit doar ca să mă excit "hands free".
tongue

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Vezi poate patesti naiba ceva... daca ai probleme cu ejacularea prematura atunci poti merge la un medic sa ceri si parerea lui sau sa citesti niste carti bune despre acest lucru. Pana la urma, o mare parte se poate rezolva apeland la psihicul tau.

Bafta.

| 2002mihnea2002 explică (pentru DoarBogdan):

Dar m-am mai interesat si am inteles ca ar fi si electrostimularea o metoda pentru apierde din sensibilitate

| DoarBogdan a răspuns (pentru 2002mihnea2002):

Pai sensibilitatea este buna, in anumite masuri. Poti incerca, cum am zis, alte metode mai "naturale", apoi sa recurgi la asa ceva.

| 2002mihnea2002 explică:

E de electrostimulare aparatul