| chRoNosSx a întrebat:

Am un telefon LG T310 si cand vreau sa trimit un mesaj zice "Trimiterea mesajului a esuat" sau ceva de genu asta... nu ma luati cu commuri de genu nu ai credit.
Scuzati categoria dar alta categorie pentru ptobl mea n-am gasit si asta e cea mai populata happy

2 răspunsuri:
| chRoNosSx explică:

Acel nr pentru centru de mesaje este pentru cei pe abonament, iar pentru cartela este +40722006000 si imi da mesaj esuat, iar pe cel de pe abonament numi zice nimic, dar tot nul trimite. am o cartela smart,, in fine cred ca voi schimba telefonul dar mai astept raspunsuri poate pot rezolva problema

| matyas1015 a răspuns:

Salut.intrii in setari la mesaje, dupa in centru de mesaje iar acolo trebuie sa pui un nr, numarul este : +40722004000 sper ca ti-am fost de ajutor big grin bafta