| AndreiCampina94 a întrebat:

am o intrebare la care as vrea sa imi raspunda mai mult fetele.Sa incepem... care este baiatul iedeal pentru voi? cum trebuie sa fie si sa se comporte?

8 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Sa fie dragut, mai inalt ca mine. Sa aiba simtul umorului (mai exact umor negru), sa fie putin mai nebun, sa nu fie prea romantic si lipicios, dar nici rece si distant. Si sa nu aiba fite.

| NinaSimone a răspuns:

Baiatul ideal ( nu prea real) :
* inalt ( dar nu exagerat)
* ochi albastri / verzi ( sa nu fie caprui simpli, boring )
* sa nu fie un slabanog, dar nici dopat; atletic
* cu simtul umorului
* devotat si loial
* sincer
* destept
* good looking
* protector
* pasional

| Oana92 a răspuns:

Daca e sincer si mai are si ceva in cap e pe drumul cel bunwinking

| ClauditaSmile a răspuns:

Sa fie dragut, matur si amuzant. Frumusel

| DIVERGENT a răspuns:

Buna.
Pai, pentru mine baiatul ideal ar trebui in primul rand sa fie sincer. Nu imi plac oamenii mincinosi. In al doilea rand, ar trebui sa fie matur, pentru ca este foarte deranjant sa porti o conversatie cu cineva mai "prostut".
Mi-ar placea sa fie destept, istet, si foarte atent la detalii. Baiatul perfect pentru mine ar trebui sa fie protector, sa imi ofere incredere si siguranta, si foarte important, ar trebui sa ii pese de mine. El m-ar trata ca pe o printesa si as insemna totul pentru el. As fi jumatate din inima lui. Mi-ar arata ca ma iubeste, si ca nu ii pasa de ce zic sau cred ceilalti.
Pe scurt, ar trebui sa fie el insusi, si sa ma faca fericita, sa imi ofere iubire si sa fie mereu alaturi de mine...

| Lorenuta2000 a răspuns:

Dragut cu fetele, cu simtul umorului( dar nu exagerat), sa nu incerce sa par altcineva, inteligent( nu chiar olimpic la mate, dar sa aiba cat de cat habar de unele lucruri), putin nebunatic, uneori romantic, sa arate destul de bine si cel putin la fel de inalt ca mine( eu am 1, 65-1, 70).

| Loredana122 a răspuns:

Sa fie el insusi, sa aiba bun simt, sa fie amuzant, destept si sa arate bine.

| deealove1 a răspuns:

Sa fie inalt peste 1.75,,