| Hehehahah a întrebat:

Salut. Am visat aseară un vagin laughing ce înseamnă asta? laughing
Și voiam să știu: dacă ai erecție in timpul visului, înseamnă că ai și în realitate? laughing

8 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

1.nimic
2. ai erectii in fiecare noapte, cam 4-5 doar ca nu stii de ele pentru ca dormi

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Că ai nevoie.
1. De obicei, da.

| Hehehahah explică (pentru sadrian46):

laughing hahahaha

| sadrian46 a răspuns (pentru Hehehahah):

Dar știi de ce râzi? Fiindcă nevoia de sex provoacă tensiune. Prin râs descarci tensiunea.

| Al3x998 a răspuns:

Wtf bro laughing cica "am visat un vagin" rolling on the floor)) ai grija! e un vis prevestitor, urmeaza ceva in viitorul apropiat laughing si cel mai probabil ai si in realitate cand visezi asa ceva. smug

| Endita4689 a răspuns:

Caută pe vise.ro

| Beleaua69 a răspuns:

Trebuie sa-ti satisfaci placerile carnale bro.