| RaduSS a întrebat:

Salut
Am vorbit zilele astea cu o fata super draguta pe mess si radem mereu, povestim, chestii din astea...laughing Weekend-ul asta am chemat-o in oras si a acceptat, acum nu stiu ce sa fac sa ii duc un mic cadou? Si la final ce ma sfatuiti sa o sarut sau sa trebuie sa mai treaca ceva timp?

2 răspunsuri:
| agentulagent a răspuns:

Du-i un trandafir rosu, si pup-o pe obraz. Apoi depinde de imprejurimi. poti sa o saruti dar nu chiar cand ii dai trandafirul.
Sper ca te-am ajutat cat de cat

| TragicantaDeSemintzeRoz a răspuns:

Paii un trandafir ar trebui sa ii duci.Iar cu sarutatul nu te grabi vezi daca ea te place daca te simti foarte apropiat de ea, da sarut-o de ce nu:*. Baftaaa, funda?