| ArianaMN a întrebat:

10 Noiembrie 2014
ArianaMN intreaba:
Hei.am o intrebare : cum pot sa imi dau seama daca un baiat ma place? Pot sa spun ca Sunt intr.o relație buna cu un fost coleg de la gradinita (relație de prietenie) ...Anul trecut a intrat pe mine pe fb si mi.a tot scris pana in Decembrie 2013 de atunci nu mi.a mai scris deloc..adevarul este ca nici eu nu ii scriam si poate s.a gândit ca nu vreau sa mai vorbesc cu el.el este la alta scoala, si deci de atunci l.am mai vazut de 3 ori, la zile de nastere.dar nu a prea vorbit cu mine .I.am scris acum câteva zile si mi.a raspuns.dar in rest, nu imi scrie deloc. faza e ca mie imi place de el ..si nu imi dau seama daca si el ma place. Fundita

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Nu ai facut bine ca nu I-ai scris, acum el poate crede ca nu il placi sau, mai rau, ca iti bati joc de el.
Cel mai bine este sa il inviti la plimbare si vezi cum merge treaba. Ai putea sa ii spui direct sa il placi si ai vrea sa va mai intalniti. Nu ai nimic de pierdut.

1 răspuns:
| LuluOneMillion a răspuns:

Te-a placut si nu te mai place, sigur.