| ArianaMN a întrebat:

Hei.am o intrebare : cum pot sa imi dau seama daca un baiat ma place? Pot sa spun ca Sunt intr.o relație buna cu un fost coleg de la gradinita (relație de prietenie) ...Anul trecut a intrat pe mine pe fb si mi.a tot scris pana in Decembrie 2014..de atunci nu mi.a mai scris deloc..adevarul este ca nici eu nu ii scriam si poate s.a gândit ca nu vreau sa mai vorbesc cu el.el este la alta scoala, si deci de atunci l.am mai vazut de 3 ori, la zile de nastere.dar nu a prea vorbit cu mine .I.am scris acum câteva zile si mi.a raspuns.dar in rest, nu imi scrie deloc. faza e ca mie imi place de el ..si nu imi dau seama daca si el ma place. Fundita

Răspuns Câştigător
| iintunericul a răspuns:

Daca vrei sa-l cuceresti, uitate in ochi lui cat de mult poti( pe mine asa ma cucerit prietena mea)
uitate cu drag la el zii ceva de ochi lui, o sal pui pe ganduri
BAFTAA
fundita?

1 răspuns:
| cristimihailov a răspuns:

Este cu altcineva.