| liubuska a întrebat:

Salut as vrea niste sfaturi, spuneti va rog ce cadou as putea sa-i fac de anul nou prietenului meu? vreau ceva original si interesant, avem 1an decind suntem impreuna.mersi

Răspuns Câştigător
| udarb a răspuns:

Cel mai bun cadou ar si sa ii daruiesti ce isi doreste el cel mai mult. Pe tine...

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cel mai frumos ar fi sa ii daruiesti ceva ce simbolizeaza realtia voastra. Ai putea sa faci un calendar cu poze cu voi, sau o perna, un tricou personalizat. Poti sa ii iei si un gadget de ultima ora, ceva ce stii ca isi doreste de mult. Daca nu e o fire prea romantica ii poti da ceva practic.

| MikyMi a răspuns:

Ceva interesant? o pereche de boxeri pe care sa imprimi o poza cu tine.sunt multe locuri unde poti personaliza lucruri.Bafta! Sa reusesti prin cadoul pe care o sa il faci sa-l impresionezi.

| Altair22 a răspuns:

Eu m`am "smekerit" anul' asta si am apelat la www.fungift.ro :))

Sunat atat de multe "stupizenii" adorabile;))

Ai de unde alege... setezi filtru' de sortare a cadourilor in functie de ceea ce iti doresti ( in partea stanga gasesti ). Scrie si de pret si asa mai departe... in 2 zile iti vine comanda :)

Bafta si Happy New Year! \:d/

| slayer666 a răspuns:

In functie de cati ani are prietenul tau iti poti lua si cadou...
daca aveti peste 18 ani si intretineti deja raporturi sexuala i-ai putea cumpara niste catuse big grin... sau o pereche de lenjerie sexy...

| Nic a răspuns:

Pai ar fi ceva personalizat care sa va reprezinte(intr-un fel sau altul)
Si ceva mai practic(pentru tine) care sa fie pentru amandoi, daca ma intelegi happy
Multi inainte!

| drstr8 a răspuns:

Cred ca daca ai lua ceva simbolic, cum ar fi 2 pandantive pe care sa vi le atasati la un lantisor cu cate o jumatate de inima ar insemna foarte mult. de asemenea ai putea sa personalizezi doua tricouri fiecare cu chipul celuilalt, acum depinde si de caracterul prietenului tau.mult succes!