| mandarincikk a întrebat:

Se apropie aniversarea de un an decind sunt impreuna cu al meu iubit.Am nevoie de sfaturi ce cadou sa-i i-au, ceva original ca sa-i placa.Va rooog mult! Multumesc anticipat! Fundaaa:*

4 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

La Mulți Ani iubitului tău! Ai putea organiza un picnic romantic, sau i-ai putea da un album frumos în care să fie poze cu voi doi. Ori uite aici niște idei mai...inedite:
http://www.cadouri-inedite.ro/Categoria-Cadouri-pentru%20EL-278
Îi poți cumpăra și un tricou cu mesaj amuzant gen "Smile If You Think I'm Sexy"
Orice i-ai lua important e să fie din inimă și să-ți aduci contribuția personală măcar cu o felicitare frumoasă, în care ai putea să lipești o poză cu tine. :)

| andru10best a răspuns:

Un jurnal in care sa lipesti poze si sa scrii gandurile si amintirile pe care le-ati trait in primul vostru an impreuna.
Sau daca este iubitor de ciocolata, cumpara-i 12 ciocolate si scrie pe fiecare un mesaj despre fiecare luna in care ati fost impreuna.

| PerfectLife a răspuns:

Un parfum,un ceas,un portmoneu, o camasa, o sticla de vin(ar fi dragut sa fie produs in anul in care este el nascut), o excursie, o cina romantica etc.

| SimoFralala a răspuns:

De obicei ce le place lor... nu prea ne place noua. E cam greu sa-i alegi un cadou iubitului tau. Incearca:
Cadouri practice: haine, parfumuri, ceasuri, un portofel, lantisor de argint cu initiala ta, o bratara, o sticla de sampanie sau o sticla de vin mai fin.

Cadouri mai indraznete: boxeri rosii, catuse, bici, un cadou personalizat de tine (cana, tricou).

Cadouri originale: Furiseaza-te in casa lui si pune-i peste tot prin casa biletele pe care ai putea scrie niste declaratii de dragoste frumoase. Sper ca te-am ajutat. Te pup!