| CherryGirl67 a întrebat:

Heyylove struck
Am si eu mare nevoie de ajutorsigh

Sa va zic despre ce e vorba

Acum 3 zile am fost cu niste amici intr. o "mini excursie" (ca sa zic asa)
Am fost vreo 8; 5 fete si 4 baieti
Unul dintre baieti tot avea treaba cu mine, adica ma lua in brate...ma alinta...imi dadea palme peste fund imi zicea mai mereu "esti pisi mea" "esti iubirea mea" straight face

Mie imi place de acel baiat(el stie acest lucru)

Apoi dupa o zi cand am venit acasa am iesit in oras si am iesit afara cu el. mi-a tot zis "pisi" imi punea mana pe picior

Faza e ca pe mess se comporta ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic, adica imi zice ca ar vrea sa se combine cu fata aia. da nu stie sigur
In fine, ideea e ca atunci cand suntem fata in fata se comporta altfel iar pe mess total diferitstraight face

a da, si tot insista sa merg la acelasi liceu unde e si el

De ce credeti ca atunci cand suntem fata in fata se comporta altfel si pe mess altfel?straight face

funda + votlove struck

si va rog nu va bateti jocwinking

mersi:*love struck

Răspuns Câştigător
| mellyy a răspuns:

Cred ca ar trebui sa aplici aceeasi metoda.si anume: atunci cand vorbesti cu el pe mess spune-i ca ai vazut un baiat dragut etc vezi tu ce mai spui dar nu atat de mult ca va parea mai degraba ceea ce si este (o inventie).fi sigura pe tine,pe situatie.iar fata in fata cu el incearca sa fi ''libera'' sa te faci ca nu iti pasa de nimeni si nimic,nici de el, canta-i in struna la glume, fa-i si tu glume de acelasi gen.fi si putin ironica si spune-i privindu-l fix in ochi si pe un ton mai aparte''da si tu esti iubirea mea'' sau cuvantul care ti-l spune el. daca vede ca te pierzi se crede el mereu stapan pe situatie si face asa la intimidare, fi tu cea care e mai stapana pe situatie ca el si putina indiferenta in rest nu ar strica...iar pe mess lasa-l in asteptare cand te intreaba ceva, fi mai indiferenta la ce-ti spune si e clar ca incearca sa te faca geloasa.din contra atunci cand iti spune vreau sa-mi fac o iubita etc spune-i ''wow:X super si ce mai astepti?''chestii d; astea.te descurci tu si va fi bine ai sa vezi.

9 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Cred ca te place dar pe mess iti spune de fata aia sa vada daca esti geloasa. Poate fi o varianta, sau mai e una in care isi bate joc de tine. acum. eu nu iti pot da un raspuns, pentru ca tu il cunosti happy Dar oricum cred ca se simte atras de tine.

| XK a răspuns:

Vrea doar distractiewinking Nu cred ca ar trebui sa te duci la acelasi liceu cu el doar pentru elwinking

| aryana_4212 a răspuns:

Draguta mea sa stii ca te place si vrea sa vada ce reacti ai tu cand zice de alta sa vada daca esti geloasa, dar tu fi mai smechera zi pe mess ca o intrat un tip super pe tine si ca vre sa va vedeti ceva de genu sti tu ce sa zici si o sa fie si el la fel ca si tine o sa fie gelos fa-o cu aceeas moneda succes lasa-mi un mesaj dupa ce faci sa vad ce o iesit Succes

| AdamBlack a răspuns:

Vreo 8...5 fete si 4 baietibatting eyelashes. bravo

| katy1151 a răspuns:

Bai fata 5+4=9 NU 8

| Xexma a răspuns:

Eu zic ca vrea ceva de la tine big grin
incepe cu "s" si se termina in "ex" happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciudat.nici eu nu stiu dc.
intreaba-l si tu.asa vei stii de la el ce e cu sigurantawinkingbig grin

| Alyn123 a răspuns:

Eu cred ca te place dar e mai fricos sa zica pe mess, si chestia ca vrea sa se combine cu alta fata e ca sa vada daca esti interesata de el, dar asa cred eu.
Mult Noroc!

| skatepark a răspuns:

Pe mess e emotionat i tremura mana pe tastatura si cand te intalnesti fata in fata prinde curaj laughing