| Verno2020 a întrebat:

Aseara am visat ca eram racit si aveam de la gat in jos un fel de varicela in fine (asta pentru ca sunt cam racit cred), ma plimbam pe strada si m-am intalnit cu fata de care imi foarte mult da nu prea am putut fii impreuna, am vorbit cu ea apoi am sarutat-o, fara sa vrea ea, apoi a plecat cam suparata si eu m-am dus dupa ea sa imi cer scuze, apoi m-am trezit pentru ca cineva tot trantea usa la camera mea. Nu stiu ce sa cred o plac de mult pe fata acea ea sta la 15 km de mine si o vad doar la scoala, am fost colegi in clasa a 9 si am cunoscut-o mai bine atunci ne intelegeam bine, ma mai strangea in brate cand vedea ca sunt suparat si eu la fel pe ea. Da nust daca ma mai place pentru ca 1 data pe zi daca vb cu ea la scoala acum. Multumesc pentru raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| NoLoveLostNoLoveFound a răspuns:

Prietene e doar un vis eu zic sa nu te grabesti cu femeile pentru ca ai timp, du-te bea un suc cu prieteni ca pe la 17-18 in colo ai timp de o relatie mai serioasa.

7 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Eu cred că nu te place şi încerci ca în visul tău să ai o şansă. De ce nu te duci să o întrebi dacă vrea să fie cu tine? Atunci te vei convinge cu adevărat din răspunsul ei.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Nu cred ca te place, a fost doar un vis, visele nu semnifica nimic.O zi frumoasa sa ai

| Violente a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=B16t16h1u-o

Se spune că dacă dai credință viselor, faci un păcat foarte mare, mai ales că suntem în postul Paștelui.

| e7d7n7 a răspuns:

Probabil că nu te place, subconştientul tău e atât de deştept încât să-şi dea seama că nu ai nici-o şansă cu ea, măcar să-ţi creeze iluzia asta, în vis.

| Ayenam a răspuns (pentru e7d7n7):

Speranta moare ultima si incercarea moarte n-are. Daca incearca nu pierde nimic insa daca nu incearca o sa ramana in depresie cred eu.

| e7d7n7 a răspuns (pentru Ayenam):

Păi ce, i-am zis eu să nu încerce? Eu i-am zis doar că probabil nu simte nimic pentru el.

| madalinamadu a răspuns:

Niciodata nu o sa stii sigur daca te place sau nu asa ca mai bine mergi la ea si il spui ce simti, poate este reciproc.Succes!happy