| andreiaionela26 a întrebat:

Buna! Am facut sex neprotejat aseara pe 28 iar pe 3 este ziua ovulației. Precizez ca nu si-a dat drumul in mine dar mi-e frica. Care ar fi sansele sa raman însărcinată?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da-mi voie sa ma indoiesc ca ti-a fost frica de sarcina, ca de-ti era frica nu ai fii acceptat sex fara prezervativ, categoric.

ma rog, pe riscul tau poti fii si gravida, chiar daca nu a ejaculat in tine, fiindca putea sa existe sperma pe teava, care s-a scurs in vaginul tau in primele secunde cand pensiul a fost introdus.
Sansele de sarcina sunt de 90%

| just4ubr2015 a răspuns:

Cu siguranta ai ramas gravida de ce nu folosesti prezervativ mai ales ca esti si minora te joci cu focul rau pana te arzi

| Fonk a răspuns:

1.cati ani ai?
2. Poți ramane, ca celulele traiesc vreo 7 zile, si chiar daca nu si-o dat poate sa se trecoare celule.
3.Ai putea fi minoră dacă te joci cu focul si nu iei ce e necesar

| Mihăiță234 a răspuns:

Nu trebuie sa și de a drumul in tine neaparat poate sa fie vorba de lichidul preejaculator

| andreiaionela26 explică (pentru Mihăiță234):

Daca iau pastila isi mai face efectul?

| Mihăiță234 a răspuns (pentru andreiaionela26):

Nu cred