| Andreianonimul20001 a întrebat:

Salut, aș dori să știu dacă există vreo modalitatea de a scăpa definitiv de dorința sexuală, adică să nu mai simt nici un fel de atracție sexuală/fizică pentru femei.

Aș dori seriozitate maximă dacă e posibil.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand te apuca dorinta, sari in cada cu apa rece si dorinta se face mica-mica si dispare aproape instantaneu.
Alte variante sa nu te mai obsedeze sexul sunt; sa te preocupe munca fizica care sa te epuizeze, invata, citeste carti, orice iti tine creierul si mainile ocupate si nu-ti da timp sa te gandesti la madularul din panataloni.

| corbulalbrosu a răspuns:

Dorinta ta se poate realiza extrem de usor printr-o simpla castrare. Castrarea (emasculatia, juganirea) se realizeaza prin extirparea testiculelor/gonadelor. Exista mai multe forme/tipuri de castrare, dupa metoda utilizata/folosita :
-- Castrare chirurgicala, prin ligatura vaselor ce iriga cu sange testiculele sau eliminarea lor totala si definitiva
-- Castrare chimica sau pe cale medicamentoasa (cel mai des utilizata), prin administrare de compusi chimici sau hormonali. Sanatate!

| Celcestietot a răspuns:

Sa il urmezi pe Iisus.

| Sofer a răspuns:

Vizionezi porn și freci șopârla.