| SkIllet1302 a întrebat:

Azi am facut dragoste cu prietena mea iar cand am vrut sa schimbam pozitia si am scos-o pe toata lungimea prezervativului era un lichid ciudat, unsuros, spre alb, in afara lui. Nu am ejaculat, am ejaculat dupa ce am scos prezervativul la baie si destul de mult. Exista sansa sa fie insarcinata? Prezervativul l-am verificat dupa, am pus si apa in el si nu era spart, nici macar putin. Sa fie lubrifiant + secretia ei? Era destul de mult dar eu nu ejaculasem, mai aveam putin pana sa o fac. Mi-am dat drumul la baie cam dupa 3-4 minute. Intrebarea mea e ce era lichidul acela ciudat unsuros spre alb de pe prezervativ? Dupa ce am scos prezervativul, penisul era parca dat cu lubrifiant adica asa lucios si alunecos. Oare era speram sau doar secretia ei si lubrifiant de la prezervativ? Am folosit extra safe deci cu mai mult lubrifiant. Repede va rog, am nevoie de raspunsuri. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este secretia vaginala amestecata si cu lubrefiantul de pe prezervativ. Stai linistit.

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Acel lichid de care vorbesti, este secretia vaginala care se produce in timpul unui act sexual. Deci stai linistit nu are cum sa fie gravida daca treaba sta asa cum ai scis tu mai sus.

| DrLolo a răspuns:

Nu este nici o problema stai linistit

| Jucausul a răspuns:

Stai linistit, e de la lubrifiant si secretiile ei happy