| SkIllet1302 a întrebat:

Azi am facut dragoste cu prietena mea iar cand am vrut sa schimbam pozitia si am scos-o pe toata lungimea prezervativului era un lichid ciudat, unsuros, spre alb, in afara lui. Nu am ejaculat, am ejaculat dupa ce am scos prezervativul la baie si destul de mult. Exista sansa sa fie insarcinata? Prezervativul l-am verificat dupa, am pus si apa in el si nu era spart, nici macar putin. Sa fie lubrifiant + secretia ei? Era destul de mult dar eu nu ejaculasem, mai aveam putin pana sa o fac. Mi-am dat drumul la baie cam dupa 3-4 minute. Intrebarea mea e ce era lichidul acela ciudat unsuros spre alb de pe prezervativ? Dupa ce am scos prezervativul, penisul era parca dat cu lubrifiant adica asa lucios si alunecos. Oare era speram sau doar secretia ei si lubrifiant de la prezervativ? Am folosit extra safe deci cu mai mult lubrifiant. Repede va rog, am nevoie de raspunsuri. Multumesc

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Dar cati ani ai? 8? Chiar nu iti dai seama ca este de la ea?

| SkIllet1302 explică (pentru Aasdfghj):

Nu laughing dar totusi m-am speriat. adica era destul de mult ca sa zic asa. era de la ea si de la lubrifiant, nu? Era destul de mult. dar nu imi dadusem drumul si nu era prezervativul rupt

| anonim_4396 a răspuns (pentru SkIllet1302):

Stai calm, omule! laughing))

Este de la ea!
Așa avem noi, acel lichid alb laughing)

A fost cu prezervativ, nu s a spart, ai ejaculat in el si in afara vaginului, atunci Adio griji!

| T0T a răspuns:

E de la ea. Nu are cum sa fie de la tine daca era in afara. Voi mai judecati vreun pic?