| FirsT1001 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Azi am facut dragoste cu prietena mea iar cand am vrut sa schimbam pozitia si am scos-o pe toata lungimea prezervativului era un lichid ciudat, unsuros, spre alb, in afara lui. Nu am ejaculat, am ejaculat dupa ce am scos prezervativul la baie si destul de mult. Exista sansa sa fie insarcinata? Prezervativul l-am verificat dupa, am pus si apa in el si nu era spart, nici macar putin. Sa fie lubrifiant + secretia ei? Era destul de mult dar eu nu ejaculasem, mai aveam putin pana sa o fac. Mi-am dat drumul la baie cam dupa 3-4 minute. Intrebarea mea e ce era lichidul acela ciudat unsuros spre alb de pe prezervativ? Dupa ce am scos prezervativul, penisul era parca dat cu lubrifiant adica asa lucios si alunecos. Oare era speram sau doar secretia ei si lubrifiant de la prezervativ? Am folosit extra safe deci cu mai mult lubrifiant. Repede va rog, am nevoie ajutor si de raspunsuri. Va multumesc

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce faci sex daca nu stii lucrurile de baza?

vaginul secreta un lubrefiant natural pentru a facilita penetrarea, plus prezervativele durex au deja ceva lubrefiant pe ele. Atat timp cat a folosit corect prezervatul nu vad unde este problema ta

| missoriginalitate a răspuns:

Stai linistit... era secretia ei + lubrifiant. Daca era asa de mult cum ai zis inseamna ca ti-ai facut treaba foarte bine si ai excitat o la maxim laughing PS nu are cum sa fie insarcinata ...stai calm!

| Casuta_Alexandru_1988 a răspuns:

Stai lejer ca e de bine daca era alb e din cauza ca mandrei tale ii place si ca faci treaba buna.

Chestia alba din cate stiu eu, nu sunt chiar cel mai expert e pentru ca se excita zona.

Multa bafta!

| muximuxi a răspuns:

Sunt sanse sa fi spermat in prezervativ sau, sau daca nu acel lichid este ulei.

| FirsT1001 explică (pentru muximuxi):

Si spermam fara sa simt nimic? Nu e prima data cand fac sex totusi si simti cand spermezi. eu mi-am dat drumul dupa.