| KlanDestinN a întrebat:

Salut, azi am fost la scoala, sunt cls a 6... Din inceputul anului scolar a venit o fata noua pe care o cheama Florentina. Ea mereu se uita numa la mine la ore si se si bucura ca iau note foarte bune la scoala, sunt pe primul loc in clasa. Azi cand am mers la scoala la a 3 ora in pauza m-a intrebat daca vreau sa fiu cu ea...ce sa fac? Eu iubesc o alta fata foarte mult din clasa de la mine si o iubesc si o voi iubi numai pe ea. din clasa intai o iubesc enorm de mult si as vrea sa fiu numai cu ea. Sa o refuz pe Florentina de dragul iubirii mele pe care o iubesc foarte mult. si apropo ea nu prea ma baga in seama Elena adica cea pe care o iubesc. O mai bag eu in seama si mai radem impreuna. Ce sa fac sa renunt la dragostea mea? As face orice pentru ea, si nu stiu cum sa fac sa ma placa si ea. Astept raspunsuri funda

Răspuns Câştigător
| AllexTheWolf a răspuns:

Am avut si eu probleme cu un Elena...a fost primea mea iubire, dar o c... nici macar o sansa nu mi-a dat sa zici ca. Daca tu zici ca fata pe care o iubesti nu te prea baga in seama, nu prea o intereseaza de tine. Ai intrebat-o daca vrea sa stea cu tine? Crede-ma ca daca te refuza iti va trece iubirea de ea.

1 răspuns:
| irina20 a răspuns:

Daca Elena te placea macar un pic era si ea alaturi de tine.Incearca sa iei gandul de la ea.Esti abia clasa a 6 o sa-ti treaca iubirea asta pe care i-o porti.
Florentina in schimb te place si stie ce vrea, daca o placi catusi de putin incearca!
Vei fi surprins.