| JustEdy a întrebat:

Ba fratilor Asta e o intrebare clar pentru baieti :Ce va place la fete? parul corpul kg, ochi, varsta parinti si comportamentul? dau fundita tongue

Răspuns Câştigător
| KoBrAVaSaluta a răspuns:

Mie-mi plac fetele cu parul oleaca mai lung lasat liberbig grin, hmm cat despre kg sa nu fie ditamai balena daca ma intelegi, ochi :X ma topesc dupa ochi caprui, albastri, sa fie aproximativ egala cu a meawinking, parinti hmmm da cred si asta e un factor important adica daca are parinti de aia : AI VOIE LA TELEVIZOR DOAR PANA LA 3! DACA NU ESTI PEDEPSITA...normal ca va fi o problema pentru ca nu ma voi putea intalni cu ea prea des, si clar comportamentul conteaza cam cel mai multwinking adica mie imi place sa fie amuzanta, desteapta, de gasca, sa nu se supere de la orice prostie etc. sper ca te-a ajutat raspunsul meu...

3 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Mie ochii

| Mihai7best a răspuns:

Mai mult interiorul decat exteriorul

| FanMJJ a răspuns:

Tot ce ai spus tu in intrebarea de mai suswinking