| SunnyFlame a întrebat:

Intrebare pentru baieti. da si pentru fete ...va place o fata creata. sau cu parul drept[intins]cu ochi verzi sau albastri? dau fundaaaaaaa

Răspuns Câştigător
| BringMeTheHorizon a răspuns:

Mai de graba cu parul drept de marime medie.nu conteaza culoarea ochilor atat timp cat sunt mumosibig grin

4 răspunsuri:
| Foca a răspuns:

Buna. Nu imi place o fata cu parul cret, Imi plac cele cu parul dreptlove struckbatting eyelashes, si cat despre ochi nu conteaza love struck
Succes.
Ciaowinking

| GeorgiSiAtat a răspuns:

Parul drept si cu ochii verzi ca mine si sunt satena dar in vara ma fac bruneta ca imi scoate ochii in evidenta laughing

| xXx_6498 a răspuns:

Fetele cu parul drept, mediu(ceva bob), blonda cu ochi albastri

| ady_6129 a răspuns:

Da imi plac chiar le ador!