| anonim_4396 a întrebat:

Salut baieti.Deja de aproape o saptamana cand masturbez, ejaculez prea repede cam intr-o 1:30, dar mai devreme ejaculam in vreo 7-8 minute.De ce s-a intimplat asa?

P.S.Am 14 ani,sunt baiat, n-am avut niciodata relatii sexuale.

Răspuns Câştigător
| DeidaraXR1 a răspuns:

Daca te masturbezi cu un film in fata se intampla sa te exciti mai repede. Asa si eu cand stau in pat cu gura casca la pereti dureaza mai mult...

Răspuns utilizator avertizat
| DeidaraXR1 a răspuns (pentru HabarNamPeCePlanetaTraiesc):

E realitatea laughing

Răspuns utilizator avertizat
14 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Cică omu face sex cu capul nu cu organul, și bănuesc ca ai avut un material consistent pentru a-ți stimula simțurile și așa s-a întâmplat evenimentu. Când o să treci la real o să vezi ca nu o mai tencui păreții într-un minut juma.

| spidy a răspuns:

Pei nu te mai masturba..sau daca nu poti sa te abtii, da macar odata la o saptamana si fa sa dureze mult.te poti uita si la filme xxx, faza e cand iti vine sa... atunci te opresti..stai 2-4 min si apoi faci iar..repeti chestia asta de 3-5 ori...mai sunt niste exercitii de genul asta kegel parca.

| SerafimHD a răspuns:

4ever alone! Abtine-te si nu o sa mai pui intrebarea asta niciodata!

| Romania2014 a răspuns:

Doamnee laughing rolling on the floor Hal de oameni laughing

| KRIIIX a răspuns:

Credeaaaaam ca scrie 1 ora jumatate :o :o :o laughing))! Sperman, ti-ai intrat in mana amice, deja sti cum s-o alinti si iti dai drumul mai repejor! Ai grija la contact sexual, sa nu te faci de ras! Ciao

| ThePunkGuy34 a răspuns:

Penisul tau s-a obisnuit deja cu masturbarea asa ca ti se face mai repede.

| musculo a răspuns:

Mai masturbeaza-te... poate iti trece

| madutzayo a răspuns:

Eu cred ca ai prins indemanare si de aia ejaculezi repede asa iti merge mana struna laughing))

| Vlad_Nichita_1998 a răspuns:

Lol nu mai pot de ras da e adevarat

| Septiiiiiiiiiiiiiiixxl a răspuns:

Fa-o de 3-4 ori intr-o zi si vezi a doua zi chiar la un film xxx ejaculezi tot asa repedebig grin

| Alinutz_Alin_1994 a răspuns:

Daca te masturbezi de mai mult timp si chiar daca nu ai avut relati sexuale tu tiai pregatit corpul pentru o relatie si te-ai dezvolta corpul tau reactioneaza mai rapid