| Zinv a întrebat:

Salut.
Am o intrebare.
De ceva timp, am inceput sa ejaculez mai repede cand ma masturbez. Si nu inteleg de ce.
Am inceput sa ma masturbez destul de rar. Cam o data pe saptamana.
Ejaculez dupa 8-10 min.
Inainte, acum cam 8-10 luni, ejaculam dupa 40-55 min de masturbare.
Stie cineva de ce e schimbarea asta asa mare?
Ce as putea face sa ejaculez dupa o perioada mai lunga de masturbare?

5 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Masturbeaza-te mai des si ejaculezi mai tarziu.
Pe de alta parte, controleaza-te. Masturbarea e ideala pentru a invata sa iti controlezi ejacularea, dar pentru asta nu trebuie sa dai sa dai ca sa te termini, ci sa savurezi o laba, nu numai ejacularea.
Apoi, partenera ta va aprecia faptul ca te poti controla

| ywar a răspuns:

Cauta fofo, altfel orbesti?

| Goete a răspuns (pentru ywar):

Orbesti?
Ca **** stie daca e in palma sau in **** hahaha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că o faci mai rar, cred.

| ZappyTv69 a răspuns:

Pentru că ai mai crescut probabil. Iar pentru că "s-a" obișnuit să ejaculeze când te masturbezi, ejaculezi mai repede. "El" consideră că atunci când te masturbezi că sunt șanse să fie "partenere" happy