| Robert26gdh a întrebat:

Salut băieti sau fete. Acum recent mi-am facut prietena. Am 2 zile de cand stau cu ea, am invitat-o in oras la cafea la mine acasa, m-a ajutat la facut curat, mancare. Locuiesc singur dar in schimb nu vrea sarutata sau atinsa, e normal sa fie la inceputul relatiei mai asa?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Momentan sunteti in faza de relatie de amicitie, adica perioada in care esti pus sub ''lupa'' de studiere pentru a-ti fi determinate si evaluate....calitatile tale. big grin

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca vorbesti si cu ea cum ai scris si aici, o inteleg.

| Violleta2022 a răspuns:

Mai baiete, abia va cunoasteti, 2 zile este foarte putin... mai ai rabdare!
Cati ani are fata?

| Emilian65 a răspuns:

Este normal cum procedeaza ea. Este la inceput, vrea sa te cunoasca mai bine si apoi va trece la fapte

| HazelEyes77 a răspuns:

Pai e cam devreme pentru apropiere fizica dupa numai 2 zile. Ce voiai sa sara pe tine imediat dupa ce ati facut cunostiinta? Ai si tu rabdare si lasa lucrurile sa vina de la sine.

| anonim2533 a răspuns:

E timida sau n a mai avut un iubit si de aia..cred ca te grabesti

| Victor938 a răspuns:

Las-o ****! Pe asta nici cu slujbe nu o ***£&&