| anonim_4396 a întrebat:

Salut baieti! Sunt baiat, am 16 ani si de o luna mi-am inceput viata sexuala. Am decis sa ii spun tatei de 2 saptamani ( tin sa precizez ca sunt foarte apropiat cu tatal meu, discutam orice si nu avem nicio problema daca se intampla sa ne vedem dezbracati de tot in casa ( de exemplu la dus cand e usa deschisa sau de obicei cand mergem la sala impreuna.). de cand eram mici ( eu si fratele meu de 17 ani ) ne-a spus sa nu ne fie rusine sa fim dezbracati de fata cu alti barbati. Si unde am vrut sa ajung este ca dupa ce i-am spus mi-a dat o cutie de prezervative si a zis ca sa ii cer ori de cate ori am nevoie fara rusine. Ati mai patit asa ceva cu tatal vostru? Este ok?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este foarte normala reactia tatalui fata de tine si fratele tau.
Iata niste parinti destepti, care-si trateaza copii, ca pe niste adulti.

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Eu i-am dat și fetei două cutii... Așadar, de ce nu ar fi normal?!?

| Emilian65 a răspuns:

Nu am patit asa ceva. Felicitari tatalui tau care are grija ca fiul sau sa nu pateasca ceva atunci cand face sex cu iubita.

| RainmakerX a răspuns:

Omul este inteligent si iti face un mare bine. Stie si el ca oricum ai face.

Totusi, sa nu o faci fara (mult timp de acum incolo). Dupa apari pe TPU cu intrebari ciudate despre sarcini sau boli.

| SandraEve a răspuns:

De ce nu ar fi ok?

| Helpme99 a răspuns:

Wow. Mare respect pentru tatal tau! Sa fii fericita ca ai unul ca el