| Voinicuuu a întrebat:

Buna fetele. Am si eu o intrebare pentru FETE. Uite. vreau sa o iau pe o fata (am fost de 3 ori impreuna ) de-o parte ...si sa ii spun ca o iubesc si ca vreau sa fiu cu ea. Ea mi-a spus ca ei ii place singura.(fara prieten)... Eu sunt mai glumet. si mai nebun. Ce parere credeti ca o sa aiba?! Va rog sa imi dati un sfathappy

3 răspunsuri:
| IOOI a răspuns:

Am nevoie de mai multe amanunte despre cele 3 ori cand ati fost impreuna...de ex: ea te-a parasit deja de 3 ori? ai reusit sa o faci sa se plictiseasca de tine de 3 ori pana acum? etc, ca sa inteleg de ce mai vrei sa iti dea papucii si a 4 oara

| Voinicuuu explică (pentru IOOI):

Ne-am inteles mereu binewinking...Dar nu mai mergea asa de bine atunci.si am zis sa ne despartimwinking

| alina1111 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie...un baiat mai nebun pic m-a intrebat daca vreau sa fiu cu e...chiar daca nu prea ne cunosteam dar inca nu i-am dat nici un raspuns tonguedaca ea tine a tine cu adevarat nu o intereseaza cat de gumet si nebun esti tu tongue eu zic ca o sa mearga