| Dvmasster1 a întrebat:

Cand am fost la mare mama a spus ca nu poate intra in apa fiindca are "problema femeiilor". Am intrebat-o ce este problema femeilor si a spus ca ii este rusine sa-mi spuna si ca pot sa aflu de la altcineva. imi puteti explica ce e problema femeiilor?
PS: Nu stiu daca e buna categoria.

Răspuns Câştigător
| Capsuinkaadulcicaa a răspuns:

Din cauza menstruatiei care vine odata pe luna(ii curge sange din.) putea sa foloseasca un o.b mama asa a facut! daca ar fi intrat in apa sa-r fii facut apa rosie in jurul ei si ar fi fost cam jenant! e pusa la misto intrebarea? daca nu cred ca merit si eu o funda!

6 răspunsuri:
| BaiatulAnonim a răspuns:

Menstruatia happy gasesti tu pe google ce inseamna, nu trebuia sa mai dam copy paste toti pentru o funda oh go on

| mona a răspuns:

Menstruatia

| darrio2007 a răspuns:

Era pe ciclu.Greseala ei a fost ca trebuia sa iti explice ea.Nu sa afli de la altii.

| Elly7890 a răspuns:

Mama ta se refera la ciclul menstrual(o sangerare pe care o au femeile odata pe luna)si care incepe de la 12, 13 ani cam asa! depinde de varsta!

| fancullo a răspuns:

Esti fata sau baiat?
daca esti baiat mama ta are toate motivele sa nu'ti spuna denspre ''Problema femeilor''.dar daca esti fata atunnci apropiete de ea si intreab-o si spune-i ca esti fata si meritzi sa stii ce dracu e asta! bafta

| AlexaChristiana2000 a răspuns (pentru fancullo):

Daca e fata, oricum ii va spune, probabil e prea mica, dar eu cred ca e baiat.