| VittorioV a întrebat:

am o problema :am avut sedinta cu parintii acum cateva zile si eu nu i-am spus mamei fiindca am uitat. Diriginta o va suna pe mama iar eu nu stiu ce sa-i spun! Ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Spui adevarul doar nu e crima ca ai uitat

| darrio2007 a răspuns:

Chiar ai uitat?

| EaEmma a răspuns:

Spune-i mamei tale adevarul...ca ai uitat, si te va intelege

| EaEmma a răspuns:

Spune-i mamei tale adevarul...ca ai uitat, si sunt convinsa ca te va intelege

| MIDnightMoon a răspuns:

Minte-o frumos dacă-ţi e prea frică să spui un adevăr amărât. Stai chill că nimeni nu te va închide pentru că ai uitatwinking.