| Alinalamicu a întrebat:

Cand imi indrept privirea spre ea si totodata si ea spre mine, mereu imi face cu ochiul imi zambeste face din buze ca si cum m-ar pupa.Ea are un prieteni de cateva luni si nu pot sa imi dau seama daca chiar ma place sau e o copilareala.Cand gresesc mereu imi ia apararea.Multumesc pentru ajutor!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pare mai mult maimutareala, ori nu prea o duce capul.

| kandaraki a răspuns:

Las-o in pace, iti imaginezi daca ar fi cu tine si ar face ochi cuiva, tie ti-ar placea? e o curva sau se joaca doar cu tine!

| GreenVoid a răspuns:

Daca face si cu altii e o panarama mica. Daca ti face doar tie tot panarama e.Deci o ignori sau mergi pe riscu tauwinking