| george89 a întrebat:

Ce faceti? sunt nou aici si am o intrebare...:-ss. Credeti ca e o rusine sa fii virgin la 21 de ani? Si as vrea sa argumentati raspunusrile voastre daca puteti si aveti timp. Multumesc pentru atentie. O seara placuta

11 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Eu am fost pana la 26.

Răspuns utilizator avertizat
| Foca a răspuns:

Salut. Si bine ai venit printre noi. Nu este o rusine, cu toate ca la varsta ta alti au experienta. Si pana la urma de ce sa fie o rusine, dar totusi pune mana si pescuieste si tu ceva, doar nu vrei sa mori virgin, eu m-am dezvirginat la 14 ani, asa ca hai fa-o si tu, niciodata nu e prea tarziu happy
Succes.
Ciaohappy

| cryssa a răspuns:

Dastraight face
rusinica!

| stweety10 a răspuns:

Mie nu mi se pare deloc rusinos, sper ca prietena ta sa stie sa te aprecieze pentru asta.

| george89 explică:

Pai sa stii ShikarriLorri ca m-am urcat pe tavan, de fapt sunt var de-al doilea cu unu pe nume Spiderman, poate ai auzit si tu de el tongue

| 5SOS a răspuns:

In mod normal pentru mine ar fi, dar nu conteaza parerea celorlalti, conteaza parerea ta!happy

| diavolita_4468 a răspuns:

Nu e o rusine. multi baietii se tin virgini pana la casatorie.

| computerizatul a răspuns:

Pai da si nu. Mie mi se pare un pic cam rusinos dar depinde cum vezi tu lucrurile. Adica daca nu ai avut prietena sau ai avut dar nu a gos ceva serios e ok. Dar daca ai o pretena si nu ati facut sex e un pic rusinos. Daca ai o pretena si nu stii daca vrea sau nu sa faca asta cu tine incearca sa afli de la cineva apropiat ei. Succes!

| DjCriss a răspuns:

Auuu frate virgin? E nu e o rusine dar nu iti place sexul?

| ShikariLorri a răspuns:

Aww! Daaa! Nu te-ai urcat pe pereti pana acum?