| katherinekath9977 a întrebat:

Ce insemna cand un băiat se uita la tine, dar apoi cand ma uit si eu la el se preface ca se uita in alte parte. Dar are momente si cand se uita fix in ochii mei.
Si mai este alt băiat, care de fiecare data cand trecem unul pe lângă altul se uita in ochii mei. Ce inseamna toate astea? De unde pot invata limbajul trupului?

1 răspuns:
| Biaix a răspuns:

Pai daca se uita in ochii tai inseamna ca te plac, e senzatia aia care nu stii ce sa faci dar preferi sa te uiti in ochii persoanei respective. Uneori mai deschid si gura, dar foarte putin si raman blocatilaughing Poti sa nu le dai asa mare importanta adica sa treci cu vederea sa le dai o privire frumoasa si dupa te intorci ca sa ii faca sa inebuneasca ca nu ii bagi in seama. Dupa o sa vezi ca se vor apropia mult mai mult happy