| blackbird91 a întrebat:

Salut.Ce parere aveti despre o fata care a avut 3 parteneri de sex pana acum avand o relatie cu ei? Cum o caracterizati?

25 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu vreau sa o caracterizez,e viata ei,corpul si sufletul ei,cu ce drept as caracteriza-o?
Poate ca de fiecare data a crezut in relatia pe care o avea,asa ca s-a daruit plina de bucurie,cu speranta ca va fi bine!
Desi,poate chiar dorinta ei ca totul sa fie bine, graba ei de a indeplini toate dorintele partenerului au dus-o la desele despartiri, orice este obtinut usor isi pierde valoarea.
As sfatui-o sa nu se mai grabeasca, atat.
De judecat, nu judec pe nimeni.

| UbexFlo a răspuns:

Cred ca gresit de la prima relatie ca n-a stiut in cine sa aiba incredere.Si mi cred ca placerea a fost pe primul loc pentru ca altfel, se gandea ca nu e bine sa procedeze la fel cu ceilalti doi.

| butterfly27 a răspuns:

Sunt de acord cu greece12happy nu avem dreptul sa judecam pe nimeni, fiecare face ce vrea cu viata ei/lui. pupici

| Silviu591 a răspuns:

Normala. nu mi se pare nimic iesit din comun.

| drhotzu a răspuns:

Pai intrebarea care se pune este ce varsta are? pentru ca daca are 13-14 ani si deja are 3 la activ atunci pana la 20 ce o sa faca?

| blackbird91 explică (pentru drhotzu):

Acum are 21

| drhotzu a răspuns (pentru blackbird91):

Pai atunci unde este problema?
eu nu am intrebat-o pe prietena mea cu cati a facut sex pana acum... dar probabil au fost ceva mai multi. dar nu este problema mea. si eu am facut sex cu mai multe fete asa si?
iar in legatura cu asta:
barbatul o intreaba pe sotie:
-draga mea, cati au fost inaintea mea?
-dragul meu: da-mi voie sa te intreb ceva:
-iti place manacarea?
-da!
-iti place cum spal, calc si fac curatenie?
-da!
-aseara ti-a placut?
-DA! DA! DA!
-pai tu toate astea crezi ca se invata la frecventa redusa?

asa ca...

| blackbird91 explică (pentru drhotzu):

Da aici ai dreptate.Imi place gluma

| drhotzu a răspuns (pentru blackbird91):

Si mie mi-a placut.
sa revenim la problema ta:
daca este vorba de prietena ta atunci nu iti face griji in privinta trecutului, desi nu ne dam seama ne schimbam in functie de persoana care este langa noi. asa ca oricum nu ai de ce sa iti faci griji. si stiu ca suna a cliseu grosolan dar: ce a fost a fost, unele au fost intamplari, altele greseli, asta este trecutul nu ai ce sa faci si nici nu ai de ce sa faci, pentru ca suma tuturor intamplarilor din trecut fac intregul care suntem acumwinking
SPOR!

| esco a răspuns (pentru blackbird91):

Eu zic ca la 21 de ani sa fi avut 3 parteneri sexuali e ok, nu e nici prea mult nici prea putin, stie meserie dar nu e nici curva.go on! happy

| drhotzu a răspuns (pentru esco):

Si daca ar fi avut sa zicem 19? sau 16? sau 10? la ce numar devine curva?

| drhotzu a răspuns:

Uite cineva cu experienta laughing)) glumesc!
da si asta este important, dar imi place sa fie o tarfa in pat si sa se comporte ca una, dar doar acolo big grin sau ma rog "pat" fiind descriptiv pentru sex, pentru ca locatiile difera happy

| drhotzu a răspuns:

Dap! desteapta vorba big grin
dar stii ca suna mai bine daca ii spui tarfa, are o conotatie mai murdara asa laughing)

| drhotzu a răspuns:

Hhhmmm ma uitam printre intrebarile tale happy
verifica mesajele big grin

| just4ubr2015 a răspuns:

*** please

| CityOfSatan a răspuns:

Nu e nimic gresit fata!

| costellodonatz a răspuns:

rolling on the floor)))

| raducanumihaela a răspuns:

Depinde de cat de lungi au fost relatiile.

| raducanumihaela a răspuns:

Ce misogin esti

| Sturlubel a răspuns:

Cuminte.

| blackbird91 explică:

Multumesc mult de raspunsuri si de timpul acordat

| iulia4u a răspuns:

Toti 3 deodata=curva(scuze de exprimare)dar daca nu atunci depinde de varsta ei...

| blackbird91 explică (pentru iulia4u):

Nu au fost deodata.Cu fiecare a avut o relatie de 4-6 luni.Acum are 21 de ani

| iulia4u a răspuns (pentru blackbird91):

Pai atunci e o fata ok nu am ce sa zic si daca vrei sa fi cu ea bafta happy