| AyaStormhold a întrebat:

Ce parere aveti despre scoala? Caracterizati-o.big grin

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

La scoala e o mare plictiseala si sunt lucruri care elevul le invata si in viitor nu o sai fie de foloswinking

6 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Folositoare... dar plictisitoare oh go on

Răspuns utilizator avertizat
| biiiabyby a răspuns:

Stricta da' folositoare.

| GuessWho a răspuns:

Am o clasa superba si niste colegi de invidiat.Tot ceea ce imi pare rau e ca ne despartim anul` asta:-

| BackAgainToTPU a răspuns:

Este super!
Colegii, profii de treaba (exceptii...), distractia maxima...
Mai putin cu temele si lectiile...
In rest, mi se pare folositoare

| maryyyaaa a răspuns:

Hmmthinking scoala e o chestie temporara(care totusi dureaza destul de mult), unde inveti chestii, la care 70% le uiti big grin. glumesc, scoala este o parte esentiala din viata oricarui omwinking