| Fiona35 a întrebat:

Salut, ce preferati finalul fericit sau trist al unei povesti de dragoste? De exemplu iubitul fetei a murit rapus de o boala iar prietenul cel mai bun al fetei e indragostit de ea si ea la fel. Cel fericit: cum ar fi ca fata sa fie cu iubitul ei iar prietenul sa se indragosteasca mai tarziu de o prietena a fetei? Vreau pareri, alte sugestii si fara raspunsuri "ieftine". Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Psihedelic777 a răspuns:

Prietene...pai desi uneaori ne ''marcheaza'' mai mult finalul trist si ne pune pe ganduri, totusi cu toti preferam ca totul sa se termine cu bine.Si fie ca vrem fie ca nu, intr-un final totul se v-a termina cu bine, indiferent ce ar fihappy

3 răspunsuri:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Cine vrea morti si raniti? Normal ca pe ala happy il preferam.

| RedDeath a răspuns:

Mie mi-ar surade ca iubitul ei sa moara si celalalt sa se indragosteasca de ea si viceversa. Sunt eu asa mai... intunecata poate big grin dar imi surade mult mai mult finalul asta.

| Phini a răspuns:

Am voie sa intreb publicul sau sa, sun un prieten? laughing)